detska-kytara-lev-hracka-fisher-price
search
  • detska-kytara-lev-hracka-fisher-price

Dětská kytara LEV hračka - FISHER PRICE

Dětská kytara španělská 4strunná s obrázky známých zvířátek z džungle. Délka 36 cm. Silonové struny, kvalitní plast. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU! NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST! Dětská kytara LEV hračka patří mezi oblíbené hračky hudební nástroje a... Kompletní popis
299,00 Kč
S DPH
Počet

2725
Dětská kytara španělská 4strunná s obrázky známých zvířátek z džungle. Délka 36 cm. Silonové struny, kvalitní plast. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU! NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST! Dětská kytara LEV hračka patří mezi oblíbené hračky hudební nástroje a dětské hudební nástroje pro nejmenší a je vhodná pro všechny chytré a nadané děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 3 roky/3 let!
2725

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.