kocarek-pro-panenky-hluboky-urban-neo-combi-ruzovy-reig-musicales
search
  • kocarek-pro-panenky-hluboky-urban-neo-combi-ruzovy-reig-musicales

Kočárek pro panenky hluboký URBAN NEO COMBI růžový - Reig Musicales

Kočárek pro panenku do 52 cm, rozměry 82x38,5x79 cm, upravitelná výška držadla 59-79 cm. Kočárek se snadno složí i upraví z hlubokého na pojízdnou sedačku. Nasměrovatelná přední kola. Prošívaná střecha a potah, překrásná přebalovací taška a... Kompletní popis
2 499,00 Kč
S DPH
Počet

RER18501
Kočárek pro panenku do 52 cm, rozměry 82x38,5x79 cm, upravitelná výška držadla 59-79 cm. Kočárek se snadno složí i upraví z hlubokého na pojízdnou sedačku. Nasměrovatelná přední kola. Prošívaná střecha a potah, překrásná přebalovací taška a polštářek do kočárku, košík na nákup. Vhodný pro děti od 4 let!
RER18501

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.