rc-pasovy-buldozer-na-dalkove-ovladani-titan-reeltoys
search
  • rc-pasovy-buldozer-na-dalkove-ovladani-titan-reeltoys
  • rc-pasovy-buldozer-na-dalkove-ovladani-titan-reeltoys

RC pásový buldozer na dálkové ovládání TITAN - RE.ELTOYS

RC buldozer s dálkově ovládaným rypadlem. Délka 32 cm, frekvence 2.4 GHz. Napájení: BULDOZER - 4 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V, OVLADAČ - 2 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V (nejsou součástí balení). Vhodné pro děti od 4 let! POZOR! Ke... Kompletní popis
999,00 Kč
S DPH
Počet

2266IT
RC buldozer s dálkově ovládaným rypadlem. Délka 32 cm, frekvence 2.4 GHz. Napájení: BULDOZER - 4 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V, OVLADAČ - 2 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V (nejsou součástí balení). Vhodné pro děti od 4 let! POZOR! Ke všem RC modelům značky RE.ELTOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis!
2266IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.