rc-sportovni-auto-na-dalkove-ovladani-max-drive-reeltoys
search
  • rc-sportovni-auto-na-dalkove-ovladani-max-drive-reeltoys
  • rc-sportovni-auto-na-dalkove-ovladani-max-drive-reeltoys

RC sportovní auto na dálkové ovládání MAX DRIVE - RE.ELTOYS

RC závodní auto, měřítko 1:26, délka 18 cm, kompletní ovládání, frekvence 27,145 MHz/40,680 MHz. Barvy ČERVENÁ a MODRÁ . Ultralehká lakovaná karoserie z LEXANu s dekoracemi provedenými tamponovým tiskem ! Napájení: auto - 2 alkalickými tužkovými... Kompletní popis
299,00 Kč
S DPH
Počet

2224IT
RC závodní auto, měřítko 1:26, délka 18 cm, kompletní ovládání, frekvence 27,145 MHz/40,680 MHz. Barvy ČERVENÁ a MODRÁ. Ultralehká lakovaná karoserie z LEXANu s dekoracemi provedenými tamponovým tiskem ! Napájení: auto - 2 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V, ovladač- 2 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V, baterie nejsou součástí balení. Vhodné pro kluky od 4 do 99 let ! RC auto na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka ! Na všechny dálkově ovládané hračky značky RE.ELTOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis !
2224IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.