hra-combicolor-cayro
search
  • hra-combicolor-cayro
  • hra-combicolor-cayro

Hra COMBICOLOR - CAYRO

Naučná hra KOMBINACE BAREV pro děti OD 3 LET rozvíjí uvažování, vizuální vnímání, rychlost, schopnost reakce, paměť, asociace (barvy, obrázky), soustředění a rozlišování barev ! Možno hrát na 3 různé způsoby. Pravidla hry č. 1 : hrají 2 až 6... Kompletní popis
279,00 Kč
S DPH
Počet

164
Naučná hra KOMBINACE BAREV pro děti OD 3 LET rozvíjí uvažování, vizuální vnímání, rychlost, schopnost reakce, paměť, asociace (barvy, obrázky), soustředění a rozlišování barev ! Možno hrát na 3 různé způsoby. Pravidla hry č. 1 : hrají 2 až 6 hráčů a cílem hry je získat největší počet karet ze všech hráčů ! Nejprve jsou vrženy všechny 3 kostky a všichni hráči najednou se snaží najít kartu s ptáky, kteří odpovídají barvám vržených kostek. Hráč, který kartu zpozoroval, si ji ponechá. Pokud žádný z hráčů kartu nenajde, kostky jsou vrženy znovu. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU. Hra je vhodná pro holky, děvčátka, děvčata, dívky, kluky, chlapce a chlapy od věku 3 roky do 99 let. ČESKÁ PRAVIDLA HER JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ !
164

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.