hra-prani-pradla-cayro
search
  • hra-prani-pradla-cayro
  • hra-prani-pradla-cayro

Hra PRANÍ PRÁDLA - CAYRO

Soubor NAPÍNAVÝCH NAUČNÝCH her pro děti OD 3 LET pro 2-4 hráče ! Obsahuje 5 různých her, které rozvíjejí logické myšlení, paměť, vizuální rozlišováni (obrysů, částí oděvu a barev), rozlišování hmatem, sdružování (barev, obrázků), rychlost,... Kompletní popis
469,00 Kč
S DPH
Počet

168
Soubor NAPÍNAVÝCH NAUČNÝCH her pro děti OD 3 LET pro 2-4 hráče ! Obsahuje 5 různých her, které rozvíjejí logické myšlení, paměť, vizuální rozlišováni (obrysů, částí oděvu a barev), rozlišování hmatem, sdružování (barev, obrázků), rychlost, soustředění, předvídavost, manuální zručnost, dávání věcí do souvislostí, představivost, prostorovou organizaci a rozlišování počasí ! Pravidla hry č. 1 : tato hra má 2 fáze. Během 1. fáze každý z hráčů dá své špinavé prádlo do pračky. Jakmile je veškeré prádlo vyprané, začíná druhá fáze hry, kdy hráči musejí svých 5 kusů čistého prádla pověsit na šňůru. Tyto dvě fáze může každý z hráčů provádět nezávisle na druhých. Někteří mohou věšet prádlo, zatímco druzí je právě perou nebo mohou všichni postupovat stejně a najednou. Každý z hráčů si zvolí svou barvu a pak každý hází kostkou a komu padne jeho barva, začíná. Padne-li hráči žolík, hází ještě jednou. Hráči následují po sobě směrem doprava. První hráč hodí kostkou a do pračky dá prádlo barvy, která mu právě padla. Padne-li barva, která už je v pračce, hraje hráč po jeho pravici. Padne-li hráči květina, může si vybrat jakýkoliv kus prádla, které bude chtít vyprat. Jakmile hráč do pračky vložil všech 5 kusů prádla, první fáze hry končí. V 2. fázi se hází jak barevnou kostkou, tak kostkou s počasím. Aby mohl hráč nějaké prádlo pověsit na šňůru, musí mu padnout příznivé počasí (slunečné, větrno nebo polojasno) a barva čistého prádla, které chce pověsit. Pokud hráči padne nepříznivé počasí (déšť nebo bouřka), nesmí vyvěsit žádné prádlo, ať mu na druhé kostce padne jakákoliv barva. A pokud hráči padne barva prádla, které již visí na šňůře, nemůže vyvěsit nic, i když počasí, které mu padlo, je příznivé. Např. když hráči padne červená+slunečno, pověsí na šňůru červený kus prádla. Když je však už červený kus prádla na šňůře, hraje hráč po jeho pravici. Vítězem se stává hráč, který jako první na šňůru pověsí všech 5 kusů prádla ! VYROBENO VE ŠPANĚLSKU ! Hra je vhodná pro holky, děvčátka, děvčata, dívky, kluky, chlapce i chlapy od stáří 3 roky do 99 let ! ČESKÁ PRAVIDLA HRY JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ !
168

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.