narazeci-vrtulnik-na-baterie-policie-reeltoys
search
  • narazeci-vrtulnik-na-baterie-policie-reeltoys
  • narazeci-vrtulnik-na-baterie-policie-reeltoys

Narážecí vrtulník na baterie POLICIE - RE.ELTOYS

Vrtulník POLICIE, délka 31 cm, OTÁČENÍ VRTULE, SVĚTLA+ZVUKY ! Po nárazu do překážky změní směr jízdy. Vrtulník POLICIE narážecí má pohon na 3 alkalické tužkové baterie 1,5V (nejsou součástí balení). Vrtulník POLICIE narážecí na baterie patří... Kompletní popis
399,00 Kč
S DPH
Počet

0387IT
Vrtulník POLICIE, délka 31 cm, OTÁČENÍ VRTULE, SVĚTLA+ZVUKY ! Po nárazu do překážky změní směr jízdy. Vrtulník POLICIE narážecí má pohon na 3 alkalické tužkové baterie 1,5V (nejsou součástí balení). Vrtulník POLICIE narážecí na baterie patří mezi oblíbené otáčející se hračky na baterie (na baterky) pro nejmenší a je vhodný pro děti, zejména pak pro kluky, chlapce + chlapy od stáří 3 roky do 99 let !
0387IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.