quercetti-pixel-art-premium-mona-lisa-gioconda-mozaika
search
  • quercetti-pixel-art-premium-mona-lisa-gioconda-mozaika
  • quercetti-pixel-art-premium-mona-lisa-gioconda-mozaika
  • quercetti-pixel-art-premium-mona-lisa-gioconda-mozaika
  • quercetti-pixel-art-premium-mona-lisa-gioconda-mozaika

Quercetti Pixel Art Premium MONA LISA (GIOCONDA) - mozaika

Mozaika PIXEL ART PREMIUM pro mladé i dříve narozené dává KAŽDÉMU šanci vytvořit si sám OPRAVDOVÉ UMĚLECKÉ DÍLO ! Stačí pouze na 9 spojených perforovaných desek položit předlohy a skrz ně postupně vpichovat 10800 kolíčků v 6 barvách ! Když se pak... Kompletní popis
1 499,00 Kč
S DPH
Počet

801
Mozaika PIXEL ART PREMIUM pro mladé i dříve narozené dává KAŽDÉMU šanci vytvořit si sám OPRAVDOVÉ UMĚLECKÉ DÍLO ! Stačí pouze na 9 spojených perforovaných desek položit předlohy a skrz ně postupně vpichovat 10800 kolíčků v 6 barvách ! Když se pak na své hotové dílo podíváte ze správné vzdálenosti, vynoří se Vám tisíce nových barev a odstínů a bude se Vám zdát, že se díváte na fotografii ! Součástí balení je rovněž rám, do kterého své dílo zasadíte a kterým si můžete vyzdobit svůj pokoj, jakoby se jednalo o obraz ! A každý, kdo se na něj podívá, bude doslova uchvácen ostrostí obrazu a explozí jeho barev ! Určeno pro kluky, chlapce i pro holky, děvčata + dívky od 9 do 99 let !
801

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.