letadlo-vystrelovaci-z-rampy-na-baterie-turbojet-23x18-cm-gunther
search
  • letadlo-vystrelovaci-z-rampy-na-baterie-turbojet-23x18-cm-gunther
  • letadlo-vystrelovaci-z-rampy-na-baterie-turbojet-23x18-cm-gunther
  • letadlo-vystrelovaci-z-rampy-na-baterie-turbojet-23x18-cm-gunther
  • letadlo-vystrelovaci-z-rampy-na-baterie-turbojet-23x18-cm-gunther

Letadlo vystřelovací z rampy na baterie TURBOJET 23x18 cm - Günther

Letadlo vystřelovací z rampy poháněné 4 tužkovými bateriemi (nejsou součástí balení). Určeno ke hře DOMA I VENKU ! Rozpětí křídel 23 cm, délka trupu 18 cm. Letadlo TURBOJET je k dostání ve 3 barvách - ŽLUTÁ, ČERVENÁ A MODRÁ a je vyrobeno z... Kompletní popis
399,00 Kč
S DPH
Počet

1901
Letadlo vystřelovací z rampy poháněné 4 tužkovými bateriemi (nejsou součástí balení). Určeno ke hře DOMA I VENKU ! Rozpětí křídel 23 cm, délka trupu 18 cm. Letadlo TURBOJET je k dostání ve 3 barvách - ŽLUTÁ, ČERVENÁ A MODRÁ a je vyrobeno z plastů špičkové kvality ! Letadlo vystřelovací TURBOJET = SPOUSTA SKVĚLÉ ZÁBAVY a patří mezi oblíbené létající a vystřelovací hračky na ven a létající modely letadel a je vhodné pro děti, tj. zejména pro kluky, chlapce + chlapy od 6 do 99 let!
1901

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.