letadlo-vystrelovaci-rip-flyer-reeltoys
search
  • letadlo-vystrelovaci-rip-flyer-reeltoys

Letadlo vystřelovací RIP FLYER - RE.ELTOYS

Vystřelovací letadlo RIP FLYER hračka nasazené na odpalovač se do vzduchu vypouští zatáhnutím za odjišťovací lanko. Vystřelovací letadlo RIP FLYER hračka létá do výšky až 15 metrů! Vystřelovací letadlo RIP FLYER hračka patří mezi dětmi oblíbené... Kompletní popis
269,00 Kč
S DPH
Počet

42091IT
Vystřelovací letadlo RIP FLYER hračka nasazené na odpalovač se do vzduchu vypouští zatáhnutím za odjišťovací lanko. Vystřelovací letadlo RIP FLYER hračka létá do výšky až 15 metrů! Vystřelovací letadlo RIP FLYER hračka patří mezi dětmi oblíbené létající hračky na ven, je vyrobeno z materiálů špičkové kvality a je vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od 8 let!
42091IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.