inteligentni-chodici-robot-drawbot-na-baterie-reeltoys
search
  • inteligentni-chodici-robot-drawbot-na-baterie-reeltoys
  • inteligentni-chodici-robot-drawbot-na-baterie-reeltoys

Inteligentní, chodící robot DRAWBOT na baterie - RE.ELTOYS

Inteligentní, chodící robot s optickými sensory pochopí směr jízdy a automaticky sleduje čáru nakreslenou perem (je součástí balení). Barevné provedení: ZELENÝ, ČERVENÝ, MODRÝ, RŮŽOVÝ, ŽLUTÝ a FIALOVÝ. Hračka podporuje tvořivost, logické myšlení a... Kompletní popis
349,00 Kč
S DPH
Počet

0315IT
Inteligentní, chodící robot s optickými sensory pochopí směr jízdy a automaticky sleduje čáru nakreslenou perem (je součástí balení). Barevné provedení: ZELENÝ, ČERVENÝ, MODRÝ, RŮŽOVÝ, ŽLUTÝ a FIALOVÝ. Hračka podporuje tvořivost, logické myšlení a chuť objevovat! Pohon na 4 baterie LR44 1,5V (jsou součástí balení). Vhodné pro děti od 3 do 99 let!
0315IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.