dreveny-klip-do-kocarku-jezek-hess
search
  • dreveny-klip-do-kocarku-jezek-hess
  • dreveny-klip-do-kocarku-jezek-hess

Dřevěný klip do kočárku JEŽEK - HESS

Dřevěný klip 7 cm na kočárek, stejný potisk z obou stran. Klip JEŽEK na kočárek/do kočárku zhotovený z bukového dřeva ve výrobním závodě na německé straně Krušných hor, je výrobkem špičkové kvality, který odpovídá nejpřísnějším evropským... Kompletní popis
139,00 Kč
S DPH
Počet

12804
Dřevěný klip 7 cm na kočárek, stejný potisk z obou stran. Klip JEŽEK na kočárek/do kočárku zhotovený z bukového dřeva ve výrobním závodě na německé straně Krušných hor, je výrobkem špičkové kvality, který odpovídá nejpřísnějším evropským hygienickým normám ! Dřevěný klip JEŽEK patří mezi hračky vhodné pro kojence a tudíž pro děti od 0 let ! Ekologický dřevěný, klip na kočárek/do kočárku je ta správná hračka pro Vaše miminko !
12804

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.