drevena-hrazdicka-pro-miminko-broucek-tom-hess
search
  • drevena-hrazdicka-pro-miminko-broucek-tom-hess
  • drevena-hrazdicka-pro-miminko-broucek-tom-hess
  • drevena-hrazdicka-pro-miminko-broucek-tom-hess

Dřevěná hrazdička pro miminko BROUČEK TOM - HESS

Dřevěná dětská hrazdička 62x57x55 cm je skvělá hračka pro miminka, rozvíjející motoriku dítěte ! Dětská hrazdička BROUČEK TOM pro miminka zhotovená z bukového dřeva ve výrobním závodě na německé straně Krušných hor je výrobkem špičkové kvality,... Kompletní popis
1 299,00 Kč
S DPH
Počet

13373
Dřevěná dětská hrazdička 62x57x55 cm je skvělá hračka pro miminka, rozvíjející motoriku dítěte ! Dětská hrazdička BROUČEK TOM pro miminka zhotovená z bukového dřeva ve výrobním závodě na německé straně Krušných hor je výrobkem špičkové kvality, který odpovídá nejpřísnějším evropským hygienickým a bezpečnostním normám ! Dřevěná dětská hrazdička BROUČEK TOM patří mezi hračky vhodné pro miminka neboli kojence a tudíž pro děti od 0 let !
13373

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.