deskova-hra-trpaslici-drevo-hess
search
  • deskova-hra-trpaslici-drevo-hess
  • deskova-hra-trpaslici-drevo-hess
  • deskova-hra-trpaslici-drevo-hess

Desková hra TRPASLÍCI, dřevo - HESS

Vzrušující hra pro 2 hráče OD 3 LET ! Vítězí hráč, kterému se jako prvnímu podaří barevnými kuželkami vyplnit svého trpaslíka. Menší hráči hází jen kostkou s barvami, hráči, kteří již umějí počítat, házejí najednou kostkou s barvami i kostkou s... Kompletní popis
399,00 Kč
S DPH
Počet

15508
Vzrušující hra pro 2 hráče OD 3 LET ! Vítězí hráč, kterému se jako prvnímu podaří barevnými kuželkami vyplnit svého trpaslíka. Menší hráči hází jen kostkou s barvami, hráči, kteří již umějí počítat, házejí najednou kostkou s barvami i kostkou s body. Skvělá zábava pro malé i velké ! ČESKÁ PRAVIDLA HRY JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ ! Vyrobeno v Německu.
15508

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.