deskova-hra-vsichni-moji-pratele-drevo-hess
search
  • deskova-hra-vsichni-moji-pratele-drevo-hess
  • deskova-hra-vsichni-moji-pratele-drevo-hess
  • deskova-hra-vsichni-moji-pratele-drevo-hess
  • deskova-hra-vsichni-moji-pratele-drevo-hess

Desková hra VŠICHNI MOJI PŘÁTELÉ, dřevo - HESS

ZCELA NOVÁ, napínavá hra pro celou rodinu ! Dřevěná hrací deska 30x30 cm, 6 barevných dřevěných válečků + 1 kostka. Pravidla hry : hráči postaví své figurky na začátek označený šipkou vlevo dole, začíná nejmladší hráč a další následují ve směru... Kompletní popis
379,00 Kč
S DPH
Počet

15507
ZCELA NOVÁ, napínavá hra pro celou rodinu ! Dřevěná hrací deska 30x30 cm, 6 barevných dřevěných válečků + 1 kostka. Pravidla hry : hráči postaví své figurky na začátek označený šipkou vlevo dole, začíná nejmladší hráč a další následují ve směru hodinových ručiček. Hráč, který je na řadě, hodí kostkou a postoupí o tolik políček, kolik bodů mu padlo. Pokud dojde na políčko, kde začíná šipka, vyšplhá nebo sleze na políčko, kde tato šipka končí. Vyhrává hráč, který jako první dojde do cíle (políčko s rozesmátým obličejem). Musí mu ovšem padnout tolik bodů, kolik do cíle chybí políček ! Pokud hodí bodů více, než kolik políček mu chybí do cíle, musí se vrátit o tolik políček zpět, kolik bodů mu přebývá, např. pokud mu do cíle scházejí 3 políčka a on hodí bodů 5, bude se muset po dojití do cíle vrátit o 2 políčka zpět, tj. před políčko s mrkví. VYROBENO V NĚMECKU. Hra je vhodná pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 3 roky do 99 let ! ČESKÁ PRAVIDLA HRY JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ !
15507

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.