deskova-hra-morsky-svet-drevo-hess
search
  • deskova-hra-morsky-svet-drevo-hess
  • deskova-hra-morsky-svet-drevo-hess
  • deskova-hra-morsky-svet-drevo-hess

Desková hra MOŘSKÝ SVĚT, dřevo - HESS

ZCELA NOVÁ, napínavá hra pro celou rodinu ! Dřevěná hrací deska 30x30 cm, 6 barevných dřevěných válečků + 1 kostka. Pravidla hry : hráči postaví své figurky na začátek označený šipkou vlevo dole, začíná nejmladší hráč a další následují ve směru... Kompletní popis
379,00 Kč
S DPH
Počet

15506
ZCELA NOVÁ, napínavá hra pro celou rodinu ! Dřevěná hrací deska 30x30 cm, 6 barevných dřevěných válečků + 1 kostka. Pravidla hry : hráči postaví své figurky na začátek označený šipkou vlevo dole, začíná nejmladší hráč a další následují ve směru hodinových ručiček. Hráč, který je na řadě, hodí kostkou a postoupí o tolik políček, kolik bodů mu padlo. Pokud dojde na políčko, kde začíná šipka, vyšplhá nebo sleze na políčko, kde tato šipka končí. Pokud hráč dojde na políčko s číslem, přičte si toto číslo k počtu hozených bodů nebo je od nich odečte ! Vyhrává hráč, který jako první dojde do cíle (políčko s pirátskou truhlou). Musí mu ovšem padnout tolik bodů, kolik do cíle chybí políček ! Pokud hodí bodů více, než kolik políček mu chybí do cíle, musí se vrátit o tolik políček zpět, kolik bodů mu přebývá, např. pokud stojí na políčku 98 (pirátská vlajka), potřebuje hodit 2 body, aby se dostal rovnou do cíle. Hodí-li ovšem bodů 5, bude se muset po dojití do cíle vrátit o 3 políčka zpět. VYROBENO V NĚMECKU. Hra je vhodná pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 3 roky do 99 let ! ČESKÁ PRAVIDLA HRY JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ !
15506

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.