hra-chyt-mys-drevena-hess
search
  • hra-chyt-mys-drevena-hess
  • hra-chyt-mys-drevena-hess
  • hra-chyt-mys-drevena-hess

Hra CHYŤ MYŠ ! dřevěná - HESS

Chyť myš je vzrušující hra rozvíjející pozornost, soustředění a rychlost reakce ! VYROBENO V NĚMECKU. Bukové dřevo. Příprava ke hře : "kocour" dostane kelímek a barevnou kostku. Ostatní hráči si každý vyberou svou myš a umístí ji na stole do... Kompletní popis
269,00 Kč
S DPH
Počet

14919
Chyť myš je vzrušující hra rozvíjející pozornost, soustředění a rychlost reakce ! VYROBENO V NĚMECKU. Bukové dřevo. Příprava ke hře : "kocour" dostane kelímek a barevnou kostku. Ostatní hráči si každý vyberou svou myš a umístí ji na stole do kruhu těsně vedle sebe (viz obrázek). Konec šňůry s kuličkou drží v ruce. Pravidla hry : "kocour" jednou rukou drží pohárek s barevnou kostkou a druhou ruku má volnou k chytání myší. "Kocour" zakvedlá kostkou v pohárku a vrhne kostku. Kdo si včas všimne, že padla barva jeho myši, bleskovým zatáhnutím za provázek ji odtáhne dřív, než ji "kocour" stačí chytit. Pokud je myš chycena, vymění hráč svou myš za kelímek a kostkou hází on. Nyní je on "kocourem" pro další kolo hry. Pokud je však hráč držící myš rychlejší než "kocour", svou myš si ponechá. "Kocourem" pak zůstává stejný hráč i pro další kolo. POZOR ! Po vržení kostky smí být hnuto pouze tou myší, jejíž barva padla ! Pokud některý z hráčů zatáhne za ocásek myši, jejíž barva nepadla, vymění si s "kocourem" myš za kelímek a kostku a hází on ! Nyní je on novým "kocourem". Pokud se pohne více myší najednou, rozhodne "kocour", kdo se stane jeho nástupcem pro další kolo. Pokud padne ČERNÁ barva, musejí se mít všechny myši na pozoru ! "Kocour" totiž může skočit po myši KTERÉKOLI barvy ! Chytí-li "kocour" více myší najednou, sám určí, kdo se stane jeho nástupcem pro další kolo. Ze hry vypadávají hráči, jejichž myši byly chyceny 3x a vítězí hráč, který zůstal jako poslední ! Vhodné pro děti, tj. kluky, chlapce + holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáři 3 roky 99 let ! ČESKÁ PRAVIDLA HRY JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ !
14919

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.