detske-domino-puzzle-pirati-cayro
search
  • detske-domino-puzzle-pirati-cayro
  • detske-domino-puzzle-pirati-cayro
  • detske-domino-puzzle-pirati-cayro
  • detske-domino-puzzle-pirati-cayro
  • detske-domino-puzzle-pirati-cayro
  • detske-domino-puzzle-pirati-cayro

Dětské domino/puzzle PIRÁTI - CAYRO

Dětské domino/puzzle - 28 dílů s 2 STRANAMI, slisovaný vícevrstvý papír, VELMI PEVNÉ ! Možno hrát : 1. jako domino přikládáním stejných obrázků k sobě 2. skládat jako puzzle, přičemž lze obrázek s piráty a jejich koráby různě obměňovat ! VYROBENO... Kompletní popis
219,00 Kč
S DPH
Počet

878
Dětské domino/puzzle - 28 dílů s 2 STRANAMI, slisovaný vícevrstvý papír, VELMI PEVNÉ ! Možno hrát : 1. jako domino přikládáním stejných obrázků k sobě 2. skládat jako puzzle, přičemž lze obrázek s piráty a jejich koráby různě obměňovat ! VYROBENO VE ŠPANĚLSKU ! Dětské domino/puzzle PIRÁTI je vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 3 roky do 99 let ! PRAVIDLA HRY JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ !
878

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.