hra-bugsy-drevo-cayro
search
  • hra-bugsy-drevo-cayro
  • hra-bugsy-drevo-cayro

Hra BUGSY, dřevo - CAYRO

SKVĚLÁ NAUČNÁ hra pro děti OD 4 LET, 2-4 hráči, obtížnost průměrná, délka hry 10-15 minut. Hra rozvíjí manuálně-vizuální koordinaci, rozeznávání barev, sdružování barev + obrázků, rychlost, pozornost, počty (sčítání+odečítání), představivost,... Kompletní popis
469,00 Kč
S DPH
Počet

165
SKVĚLÁ NAUČNÁ hra pro děti OD 4 LET, 2-4 hráči, obtížnost průměrná, délka hry 10-15 minut. Hra rozvíjí manuálně-vizuální koordinaci, rozeznávání barev, sdružování barev + obrázků, rychlost, pozornost, počty (sčítání+odečítání), představivost, prostorovou organizaci, schopnost vizuálního rozlišování! Hru je možno hrát 3 různými způsoby. Návod ke hře č. 1 : všichni hráči házejí kostkou s puntíky a obličeji a hrát začíná ten, kterému padne nejvíce puntíků. Jeden po druhém pak hází hráči kostkou s puntíky a obličeji. Pokud hráči padnou modré puntíky s rozesmátým obličejem, hází pak barevnou kostkou a navlékne si tolik barevných kroužků, kolik předtím hodil modrých puntíků. Pokud mu nezbývají kroužky v potřebné barvě, hází kostkou další hráč na řadě a pokud mu zbývají 1 nebo 2 kroužky, ale on potřebuje 3, může navléknout pouze tolik kroužků, kolik jich zbývá. Pokud hráči padnou červené puntíky se smutným obličejem, hráč nesmí házet barevnou kostkou a musí vyvléknout tolik kroužků, kolik puntíků mu padlo, ať je jejich barva jakákoli ! Pokud se toto stane při prvním hodu, hráč nemůže vyvléknout žádné kroužky a hraje další hráč v pořadí ! Pokud hráči padne květina, je to ŽOLÍK a hráč si smí navléknout kroužky jakékoli barvy v počtu puntíků, které mu předtím padly ! Vyhrává hráč, který jako první na ocásek svého červíka navlékne všech 16 kroužků ! VYROBENO VE ŠPANĚLSKU ! Hra BUGSY je vhodná pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 4 roky do 99 let ! ČESKÁ PRAVIDLA HER JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ !
165

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.