hra-husa-maxi-cayro
search
  • hra-husa-maxi-cayro

Hra HUSA Maxi - CAYRO

Hra Husa = skládací plastová hrací plocha 1 m2 + 4 velké barevné žetony 4,5 cm z měkkého materiálu EVA + kostka s arabskými číslicemi z měkkého materiálu EVA. Pravidla hry velmi podobná českým hrám Hurvínek a Spejbl nebo Dlouhý, Široký a... Kompletní popis
329,00 Kč
S DPH
Počet

158
Hra Husa = skládací plastová hrací plocha 1 m2 + 4 velké barevné žetony 4,5 cm z měkkého materiálu EVA + kostka s arabskými číslicemi z měkkého materiálu EVA. Pravidla hry velmi podobná českým hrám Hurvínek a Spejbl nebo Dlouhý, Široký a Bystrozraký ! VYROBENO VE ŠPANĚLSKU. Vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce + holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 5 roků do 99 let ! PRAVIDLA HRY JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ !
158

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.