motoricka-balancni-hra-zaba-hess
search
  • motoricka-balancni-hra-zaba-hess
  • motoricka-balancni-hra-zaba-hess

Motorická balanční hra ŽÁBA - HESS

Motorická balanční hra rozvíjí jemnou motoriku, úsudek, logické myšlení a trpělivost. Barevné válečky z bukového dřeva, houpačka z dvojité březové překližky, šířka 16 cm. Pravidla hry : hrají 1-4 hráči, kteří házejí jeden po druhém barevnou... Kompletní popis
549,00 Kč
S DPH
Počet

14935
Motorická balanční hra rozvíjí jemnou motoriku, úsudek, logické myšlení a trpělivost. Barevné válečky z bukového dřeva, houpačka z dvojité březové překližky, šířka 16 cm. Pravidla hry : hrají 1-4 hráči, kteří házejí jeden po druhém barevnou kostkou a podle barvy, která jim padne, pokládají barevné válečky na houpačku, přičemž dávají pozor, aby se houpačka nepřevážila a válečky nespadly. Komu váleček nebo válečky spadnou, vypadává ze hry a vítězí hráč, který ani jednou nechybil. Hra rozvíjí jemnou motoriku, úsudek, logické myšlení a trpělivost! VYROBENO V NĚMECKU. Vhodné pro děti od 3 do 99 let ! ČESKÁ PRAVIDLA HRY JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ !
14935

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.