detske-nadobicko-na-hrani-cajova-souprava-frabar
search
  • detske-nadobicko-na-hrani-cajova-souprava-frabar

Dětské nádobíčko na hraní ČAJOVÁ SOUPRAVA - FRABAR

Dětské nádobíčko 37x27 cm na hraní, MADE IN ITALY , je vyrobeno z plastu špičkové kvality ! NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ZARUČENA ! Dětské nádobíčko ČAJOVÁ SOUPRAVA na hraní patří mezi dětmi oblíbené hračky a hry na doma, ale i hry venkovní a... Kompletní popis
259,00 Kč
S DPH
Počet

392
Dětské nádobíčko 37x27 cm na hraní, MADE IN ITALY, je vyrobeno z plastu špičkové kvality ! NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ZARUČENA ! Dětské nádobíčko ČAJOVÁ SOUPRAVA na hraní patří mezi dětmi oblíbené hračky a hry na doma, ale i hry venkovní a je vhodné pro děti, tj. pro holky, děvčátka, děvčata + dívky, ale i pro kluky, chlapce + chlapy od 18 měsíců !
392

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.