quercetti-smart-doll-susy-street-3d-oblekaci-panenka
search
  • quercetti-smart-doll-susy-street-3d-oblekaci-panenka
  • quercetti-smart-doll-susy-street-3d-oblekaci-panenka
  • quercetti-smart-doll-susy-street-3d-oblekaci-panenka
  • quercetti-smart-doll-susy-street-3d-oblekaci-panenka

Quercetti SMART DOLL Susy Street - 3D oblékací panenka

SMART DOLLS jsou 3rozměrné oblékací a převlékací panenky jako živé pro děti OD 5 LET ! Panenky modelky SUSY, LILY a GRETU mohou děvčátka OBLÉKAT S POMOCÍ KOUSKŮ OPRAVDOVÝCH LÁTEK a zdobit je barevnými stužkami a samolepkami ! Souprava obsahuje... Kompletní popis
499,00 Kč
S DPH
Počet

2942
SMART DOLLS jsou 3rozměrné oblékací a převlékací panenky jako živé pro děti OD 5 LET ! Panenky modelky SUSY, LILY a GRETU mohou děvčátka OBLÉKAT S POMOCÍ KOUSKŮ OPRAVDOVÝCH LÁTEK a zdobit je barevnými stužkami a samolepkami ! Souprava obsahuje 8 ks látky 10x15 cm, 1 ks látky 15x30 cm, saténové samolepky, stužky a papírové vzory ! Vyberte si své oblíbené oblečení a svou oblíbenou panenku snadno oblečte následovně : na trojrozměrnou panenku položte vybrané kusy látky, přiklopte víko s obrysem panenky A JE TO ! Oblékací a převlékací panenka modelka s oblečky SUSY STREET Smart Doll rozvíjí dětskou motoriku, tvořivost, hravost fantazii a vkus a patří mezi aktivní, tvořivé, kreativní, chytré a naučné sady a hračky. Oblékací a převlékací panenka modelka s oblečky SUSY STREET Smart Doll je výrobkem QUERCETTI ze zdraví zcela neškodných materiálů špičkové kvality a nese známku MADE IN ITALY ! Oblékací a převlékací panenka modelka s oblečky SUSY STREET Smart Doll je vhodná pro děti, tj. pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od 5 let !
2942

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.