detsky-klavirek-hello-kitty-elektronicky-dreveny-reig-musicales
search
  • detsky-klavirek-hello-kitty-elektronicky-dreveny-reig-musicales

Dětský klavírek HELLO KITTY elektronický, DŘEVĚNÝ - Reig Musicales

Dětský klavírek elektronický, polyfonický DŘEVĚNÝ - 10 kláves, 4 demo melodie. Bateriový pohon na 3 alkalické baterie 1,5V typu AA/LR6 (jsou součástí balení). Rozměry 29x23x14. Dětský klavírek HELLO KITTY dřevěný patří mezi oblíbené dětské... Kompletní popis
979,00 Kč
S DPH
Počet

1495
Dětský klavírek elektronický, polyfonický DŘEVĚNÝ - 10 kláves, 4 demo melodie. Bateriový pohon na 3 alkalické baterie 1,5V typu AA/LR6 (jsou součástí balení). Rozměry 29x23x14. Dětský klavírek HELLO KITTY dřevěný patří mezi oblíbené dětské hudební nástroje a hračky hudební nástroje na baterie a je vhodný pro všechny chytré a hudebně nadané děti, tj. pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 3 roky/3 let !
1495

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.