detska-sekacka-na-travu-2001-automatico-s-kosem-frabar
search
  • detska-sekacka-na-travu-2001-automatico-s-kosem-frabar

Dětská sekačka na trávu 2001 AUTOMATICO s košem - FRABAR

Dětská sekačka na trávu plastová, MADE IN ITALY , s košem, barvy ČERVENÁ a ZELENÁ . Délka 47 cm, výška 58 cm. Vyrobeno z plastů špičkové kvality! Dětská sekačka na trávu 2001 AUTOMATICO plastová s košem SIMULUJE SKUTEČNÉ SEKÁNÍ TRÁVY , je to... Kompletní popis
369,00 Kč
S DPH
Počet

436
Dětská sekačka na trávu plastová, MADE IN ITALY, s košem, barvy ČERVENÁ a ZELENÁ. Délka 47 cm, výška 58 cm. Vyrobeno z plastů špičkové kvality! Dětská sekačka na trávu 2001 AUTOMATICO plastová s košem SIMULUJE SKUTEČNÉ SEKÁNÍ TRÁVY, je to ideální hračka pro všechny malé zahradníky a pro dětské venkovní hry a patří mezi oblíbené hračky na zahradu! Dětská sekačka na trávu 2001 AUTOMATICO plastová s košem je vhodná pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 3roky/3 let!
436

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.