detske-kuzelky-detsky-bowlingovy-set-8-kuzelek-maxi-frabar
search
  • detske-kuzelky-detsky-bowlingovy-set-8-kuzelek-maxi-frabar

Dětské kuželky (dětský bowlingový set) 8 kuželek MAXI - FRABAR

Dětské kuželky 32 cm (dětský bowling) MADE IN ITALY jsou vyrobeny z plastů špičkové kvality ! Dětský bowling MAXI zahrnující 8 kuželek ve 3 barvách + 2 koule JE IDEÁLNÍ HRAČKOU PRO CELOU RODINU ! Dětský bowling (dětské kuželky) patří mezi... Kompletní popis
429,00 Kč
S DPH
Počet

3208
Dětské kuželky 32 cm (dětský bowling) MADE IN ITALY jsou vyrobeny z plastů špičkové kvality ! Dětský bowling MAXI zahrnující 8 kuželek ve 3 barvách + 2 koule JE IDEÁLNÍ HRAČKOU PRO CELOU RODINU ! Dětský bowling (dětské kuželky) patří mezi oblíbené hračky a hry na doma i hry venkovní a je vhodný pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od 3 do 99 let !
3208

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.