auto-sklapecka-big-truck-sada-na-pisek-frabar
search
  • auto-sklapecka-big-truck-sada-na-pisek-frabar

Auto - sklápěčka BIG TRUCK + sada na písek - FRABAR

Nákladní auto sklápěčka 36 cm+souprava na písek MADE IN ITALY jsou vyrobeny z pružných plastů špičkové kvality ! Sada/souprava na písek = kyblík, sítko, lopatka, hrábě + 2 formičky. NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ZARUČENA ! Nákladní auto... Kompletní popis
279,00 Kč
S DPH
Počet

2602
Nákladní auto sklápěčka 36 cm+souprava na písek MADE IN ITALY jsou vyrobeny z pružných plastů špičkové kvality ! Sada/souprava na písek = kyblík, sítko, lopatka, hrábě + 2 formičky. NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ZARUČENA ! Nákladní auto sklápěčka+sada/souprava na písek patří mezi dětmi oblíbené hračky na písek/na pískoviště, na pláž a na zahradu a jsou vhodné pro děti, tj. především kluky, chlapce + chlapy od 18 měsíců !
2602

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.