detske-zahradni-kolecko-plastove-se-snimaci-korbou-frabar
search
  • detske-zahradni-kolecko-plastove-se-snimaci-korbou-frabar

Dětské zahradní kolečko plastové se snímací korbou - FRABAR

Dětské zahradní kolečko 66 cm plastové se snímací korbou s uchem, MADE IN ITALY , je vyrobeno z pružných plastů špičkové kvality! NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ZARUČENA! Dětské zahradní kolečko (dětský trakař) plastové, červené, zelené i... Kompletní popis
349,00 Kč
S DPH
Počet

980
Dětské zahradní kolečko 66 cm plastové se snímací korbou s uchem, MADE IN ITALY, je vyrobeno z pružných plastů špičkové kvality! NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ZARUČENA! Dětské zahradní kolečko (dětský trakař) plastové, červené, zelené i růžové patří mezi dětmi oblíbené hračky na pískoviště, na písek na pláži, jakož i na zahradu a je vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od 18 měsíců!
980

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.