detsky-kulecnik-biliar-dreveny-power-villa-giocattoli
search
  • detsky-kulecnik-biliar-dreveny-power-villa-giocattoli

Dětský kulečník biliár dřevěný POWER - VILLA GIOCATTOLI

Dětský kulečník biliár DŘEVĚNÝ s příslušenstvím = 2 dřevěná tága, keramické koule, trojúhelník + 2 křídy. Rozměry 108x58x79(výška)cm, váha 20 kg. Dětský kulečník biliár POWER dřevěný patří mezi oblíbené sportovní hračky a sportovní hry. Dětský... Kompletní popis
3 799,00 Kč
S DPH
Počet

1075
Dětský kulečník biliár DŘEVĚNÝ s příslušenstvím = 2 dřevěná tága, keramické koule, trojúhelník + 2 křídy. Rozměry 108x58x79(výška)cm, váha 20 kg. Dětský kulečník biliár POWER dřevěný patří mezi oblíbené sportovní hračky a sportovní hry. Dětský kulečník biliár POWER dřevěný je vhodný pro hráče, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od 5 až 6 do 99 let !
1075

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.