detska-sada-zorro-mala-villa-giocattoli
search
  • detska-sada-zorro-mala-villa-giocattoli

Dětská sada ZORRO malá - VILLA GIOCATTOLI

Dětská sada ZORRO = kapslíková pistole/kolt KOVOVÁ , 8 ran (pistole na kapslíky, na kapsle), délka 17 cm + dětský opasek s pouzdrem z umělé kůže, max. délka 105 cm. MADE IN ITALY ! Dětský set (dětská sada, souprava) ZORRO malý je vhodný i na... Kompletní popis
369,00 Kč
S DPH
Počet

1043
Dětská sada ZORRO = kapslíková pistole/kolt KOVOVÁ, 8 ran (pistole na kapslíky, na kapsle), délka 17 cm + dětský opasek s pouzdrem z umělé kůže, max. délka 105 cm. MADE IN ITALY ! Dětský set (dětská sada, souprava) ZORRO malý je vhodný i na dětský karneval ! Dětský set (dětská sada, souprava) ZORRO malý patří mezi oblíbené dětské kapslíkové zbraně hračky kovové, dětské karnevalové zboží a dětské karnevalové doplňky a je vhodný pro děti, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od stáří 4 roky/4 let !
1043

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.