detska-kovbojska-sada-old-west-villa-giocattoli
search
  • detska-kovbojska-sada-old-west-villa-giocattoli

Dětská kovbojská sada OLD WEST - VILLA GIOCATTOLI

Dětská kovbojská sada = 2 kapslíkové pistole/kolty KOVOVÉ , 12 ran (pistole na kapslíky, na kapsle), délka 26 cm + dětský kovbojský opasek 65/85 cm se dvěma pouzdry z umělé kůže. MADE IN ITALY ! Dětský kovbojský westernový set (dětská kovbojská... Kompletní popis
1 139,00 Kč
S DPH
Počet

68
Dětská kovbojská sada = 2 kapslíkové pistole/kolty KOVOVÉ, 12 ran (pistole na kapslíky, na kapsle), délka 26 cm + dětský kovbojský opasek 65/85 cm se dvěma pouzdry z umělé kůže. MADE IN ITALY ! Dětský kovbojský westernový set (dětská kovbojská westernová sada, souprava) OLD WEST je vhodný i na dětský karneval ! Dětský kovbojský westernový set (dětská kovbojská westernová sada, souprava) OLD WEST velký patří mezi oblíbené dětské kapslíkové zbraně hračky kovové, dětské karnevalové zboží a dětské karnevalové doplňky a je vhodný pro děti, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od 8 let !
68

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.