detska-kytara-fiesta-hracka-reig-musicales
search
  • detska-kytara-fiesta-hracka-reig-musicales

Dětská kytara FIESTA hračka - Reig Musicales

Dětská kytara 65 cm španělská, hračka 6tistrunná. Silonové struny, kvalitní plast. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU ! NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ! Dětská kytara španělská FIESTA hračka patří mezi oblíbené hračky hudební nástroje a dětské hudební... Kompletní popis
339,00 Kč
S DPH
Počet

3014
Dětská kytara 65 cm španělská, hračka 6tistrunná. Silonové struny, kvalitní plast. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU ! NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ! Dětská kytara španělská FIESTA hračka patří mezi oblíbené hračky hudební nástroje a dětské hudební nástroje a je vhodná pro všechny chytré a nadané děti, tj. pro holky, děvčátka, děvčata + dívky, jakož i pro kluky, chlapce + chlapy od stáří 4 roky do 8 let !
3014

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.