detska-elektronicka-kytara-a-mikrofon-funny-music-reig-musicales
search
  • detska-elektronicka-kytara-a-mikrofon-funny-music-reig-musicales

Dětská elektronická kytara a mikrofon FUNNY MUSIC - Reig Musicales

Dětská elektronická kytara pro děti OD 3 LET, 4strunná, mikrofon se stojanem s upravitelnou výškou 50-85 cm. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU ! Dětská elektronická kytara s mikrofonem má nylonové struny ! Mikrofon se zesilovačem a dlouhou šňůrou, výškově... Kompletní popis
747,00 Kč
S DPH
Počet

808
Dětská elektronická kytara pro děti OD 3 LET, 4strunná, mikrofon se stojanem s upravitelnou výškou 50-85 cm. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU ! Dětská elektronická kytara s mikrofonem má nylonové struny ! Mikrofon se zesilovačem a dlouhou šňůrou, výškově upravitelný stojan s objímkou. Bateriový pohon na 4 alkalické baterie 1,5V typu AA (nejsou součástí balení). Dětská elektronická kytara s mikrofonem (dětská elektronická kytara a mikrofon se stojanem) FUNNY MUSIC patří mezi oblíbené hračky hudební nástroje na baterie a dětské hudební nástroje a je vhodná pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 4 roky do 10 let !
808

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.