detska-elektronicka-kytara-rockstar-fisher-price
search
  • detska-elektronicka-kytara-rockstar-fisher-price
  • detska-elektronicka-kytara-rockstar-fisher-price

Dětská elektronická kytara ROCKSTAR - FISHER PRICE

Dětská elektronická kytara 15,2x43,2x4,5 cm, barevné akordy, realistický kytarový zvuk, 10 demo melodií, páka na efekt vibrato, úprava hlasitosti, automatické vypínání, funkce TRY ME, pohon na 2 tužkové alkalické baterie (jsou součástí balení).... Kompletní popis
669,00 Kč
S DPH
Počet

KFP2183
Dětská elektronická kytara 15,2x43,2x4,5 cm, barevné akordy, realistický kytarový zvuk, 10 demo melodií, páka na efekt vibrato, úprava hlasitosti, automatické vypínání, funkce TRY ME, pohon na 2 tužkové alkalické baterie (jsou součástí balení). Vhodná pro děti od 2 let.
KFP2183

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.