detske-elektronicke-piano-s-mikrofonem-key-sound-reig
search
  • detske-elektronicke-piano-s-mikrofonem-key-sound-reig

Dětské elektronické piano s mikrofonem KEY SOUND - Reig

Dětské polyfonické klávesy, 25 kláves=2 chromatické oktávy, VYROBENO VE ŠPANĚLSKU z materiálů špičkové kvality, zaručujících VELMI KVALITNÍ ZVUK ! SVĚTLA BLIKAJÍCÍ PŘI STISKNUTÍ KLÁVES NEBO PŘI HRANÍ MELODIE ! 25 kláves, 2 chromatické oktávy,... Kompletní popis
2 199,00 Kč
S DPH
Počet

2844
Dětské polyfonické klávesy, 25 kláves=2 chromatické oktávy, VYROBENO VE ŠPANĚLSKU z materiálů špičkové kvality, zaručujících VELMI KVALITNÍ ZVUK ! SVĚTLA BLIKAJÍCÍ PŘI STISKNUTÍ KLÁVES NEBO PŘI HRANÍ MELODIE ! 25 kláves, 2 chromatické oktávy, zvuky 5 hudebních nástrojů, upravitelná hlasitost. Upravitelný mikrofon s kabelem, stolička. Rozměry : šířka hrací skříně = 60 cm, hloubka = 20 cm, výška bez noh = 10 cm, nohy = 47 cm, mikrofon = 14 cm, držák mikrofonu = 18 cm, stolička = 30 cm. Nohy nástroje i stoličky lze odejmout a celou soupravu složit. Bateriový pohon na 4 alkalické baterie 1,5V typu AA-R6 (nejsou součástí balení). Dětské elektronické klávesy (dětské elektronické varhany, piano, pianko) KEY SOUND s mikrofonem a se židličkou patří mezi oblíbené hračky hudební nástroje na baterie a dětské hudební nástroje a jsou vhodné pro všechny chytré a hudebně nadané děti od stáří 4 roky do 10 let !
2844

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.