detsky-bubinek-s-palickami-natura-reig-musicales
search
  • detsky-bubinek-s-palickami-natura-reig-musicales

Dětský bubínek s paličkami NATURA - Reig Musicales

Dětský bubínek S BLÁNAMI ZE SPECIÁLNÍHO FILMU, VYDÁVAJÍCÍ REALISTICKÝ ZVUK, JAKO OPRAVDOVÝ BUBEN! 2 paličky. Prům. 20 cm, výška 12 cm. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU! NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST! Dětský bubínek NATURA s paličkami patří mezi oblíbené... Kompletní popis
249,00 Kč
S DPH
Počet

232
Dětský bubínek S BLÁNAMI ZE SPECIÁLNÍHO FILMU, VYDÁVAJÍCÍ REALISTICKÝ ZVUK, JAKO OPRAVDOVÝ BUBEN! 2 paličky. Prům. 20 cm, výška 12 cm. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU! NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST! Dětský bubínek NATURA s paličkami patří mezi oblíbené hračky hudební nástroje a dětské bicí nástroje bubny a je vhodný pro všechny chytré a hudebně nadané děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od 18 měsíců!
232

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.