detska-elektricka-ctyrkolka-quad-motor-4x4-chicos
search
  • detska-elektricka-ctyrkolka-quad-motor-4x4-chicos

Dětská elektrická čtyřkolka QUAD MOTOR 4X4 - Chicos

Dětská elektrická čtyřkolka/dětské odstrkovadlo OD 1 ROKU je VYROBENA VE ŠPANĚLSKU ! Zvuky KLAKSONU + STARTÉRU ! Po vybití baterií LZE POUŽÍVAT TAKÉ JAKO ODRÁŽEDLO - stačí pouhé rozpojení převodů s pomocí speciální páčky ! Vozítko lze také... Kompletní popis
1 999,00 Kč
S DPH
Počet

3441
Dětská elektrická čtyřkolka/dětské odstrkovadlo OD 1 ROKU je VYROBENA VE ŠPANĚLSKU ! Zvuky KLAKSONU + STARTÉRU ! Po vybití baterií LZE POUŽÍVAT TAKÉ JAKO ODRÁŽEDLO - stačí pouhé rozpojení převodů s pomocí speciální páčky ! Vozítko lze také pohánět akumulátorem, který je možno dokoupit ! Maximální rychlost 1,5 km/h. Dětská elektrická čtyřkolka QUAD MOTOR 4X4 na doma i na ven je vhodná pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od 1 roku do 3 let !
3441

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.