• Nové
search

RC letadlo na dálkové ovládání SKY PILOT- RE.EL TOYS

RC letadlo SKY PILOT

1 199,00 Kč
S DPH
Počet

0438IT

RC letadlo s kompletním ovládáním, délka 23 cm, frekvence 2.4 GHz. Snadné ovládání i v otevřeném prostoru! Startuje ze země i po hodu z rukyVyrobeno z materiálu EVA, superodolného proti nárazům! Napájení: letadlo - litiovou baterií 3,7V, ovladač - 3 tužkovými alkalickými bateriemi 1,5V. Litiová baterie je součástí balení! Vhodný pro děti od 6 do 99 let! Na všechny dálkově ovládané čluny značky RE.EL TOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis!

0438IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.