• Nové
search

RC terénní auto na dálkové ovládání SuperBuggy - RE.EL TOYS

RC auto buggy SuperBuggy

449,00 Kč
S DPH
Počet

2330ITB

RC auto buggy, měřítko 1:28, délka 15 cm, VELMI RYCHLÉ, kompletní ovládání, frekvence 27,145 MHz. Ultralehká lakovaná karoserie z LEXANu s dekoracemi provedenými tamponovým tiskem! Napájení: auto - 2 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V, VYSÍLAČ - 2 alkalickými tužkovými bateriemi 1,5V, baterie nejsou součástí balení. Vhodné pro kluky od 4 do 99 let! RC auto buggy na dálkové ovládání značky RE.EL TOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka! Na všechny dálkově ovládané hračky značky RE.EL TOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis!

2330ITB

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.