detska-trumpeta-minnie-junior-reig-musicales
search
  • detska-trumpeta-minnie-junior-reig-musicales

Dětská trumpeta MINNIE JUNIOR - Reig Musicales

Dětská trumpeta (dětská trumpetka) se 4 klapkami, délka 29 cm. Možno hrát dvoj-, troj- i čtyřzvuky. Dětská trumpeta MINNIE JUNIOR malá je VYROBENA VE ŠPANĚLSKU z materiálů špičkové kvality! ČISTÝ ZVUK + NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST! Dětská... Kompletní popis
299,00 Kč
S DPH
Počet

5546
Dětská trumpeta (dětská trumpetka) se 4 klapkami, délka 29 cm. Možno hrát dvoj-, troj- i čtyřzvuky. Dětská trumpeta MINNIE JUNIOR malá je VYROBENA VE ŠPANĚLSKU z materiálů špičkové kvality! ČISTÝ ZVUK + NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST! Dětská trumpeta (dětská trumpetka) MINNIE JUNIOR malá patří mezi oblíbené hračky hudební nástroje a dětské hudební nástroje a je vhodná pro všechny chytré a nadané děti. tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 3 roky do 5 let!
5546

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.