rc-chodici-robot-na-dalkove-ovladani-spacebot-junior-reeltoys
search
  • rc-chodici-robot-na-dalkove-ovladani-spacebot-junior-reeltoys
  • rc-chodici-robot-na-dalkove-ovladani-spacebot-junior-reeltoys
  • rc-chodici-robot-na-dalkove-ovladani-spacebot-junior-reeltoys

RC chodící robot na dálkové ovládání SPACEBOT JUNIOR - RE.ELTOYS

RC multifunkční robot, výška 28 cm, ovládaný ultračervenými paprsky, ZVUKY+SVĚTLA ! Při ručním ovládání VYSTŘELUJE GUMOVÉ ŠIPKY, UCHOPÍ PŘEDMĚTY ! Součástí balení jsou 3 šipky. Napájení: robot - 4 tužkové alkalické baterie 1,5V, ovladač - 2... Kompletní popis
1 399,00 Kč
S DPH
Počet

2233IT
RC multifunkční robot, výška 28 cm, ovládaný ultračervenými paprsky, ZVUKY+SVĚTLA ! Při ručním ovládání VYSTŘELUJE GUMOVÉ ŠIPKY, UCHOPÍ PŘEDMĚTY ! Součástí balení jsou 3 šipky. Napájení: robot - 4 tužkové alkalické baterie 1,5V, ovladač - 2 tužkové alkalické baterie 1,5V, baterie nejsou součástí balení! Vhodné pro kluky od 4 do 99 let! RC multifunkční robot značky RE.ELTOYS je skvělou hračkou pro každého kluka, tatínka i dědečka! Na všechny dálkově ovládané hračky značky RE.ELTOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis!
2233IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.