detske-elektronicke-pianko-kids-studio-fisher-price
search
  • detske-elektronicke-pianko-kids-studio-fisher-price
  • detske-elektronicke-pianko-kids-studio-fisher-price

Dětské elektronické pianko KIDS STUDIO - FISHER PRICE

Dětské elektronické klávesy. 13 kláves, z toho 8 se zvuky zvířátek, demo melodie, 3 způsoby hry : melodie, zvířecí hlasy, piano. Disk k mixování zvuků a melodie, páčka pro vibrato, přehrávání všech i vybraných demo melodií, automatické vypínání,... Kompletní popis
699,00 Kč
S DPH
Počet

KFP2464
Dětské elektronické klávesy. 13 kláves, z toho 8 se zvuky zvířátek, demo melodie, 3 způsoby hry : melodie, zvířecí hlasy, piano. Disk k mixování zvuků a melodie, páčka pro vibrato, přehrávání všech i vybraných demo melodií, automatické vypínání, funkce NAHRÁVÁNÍ, PŘEHRÁVÁNÍ a STOP, úprava hlasitosti. Pohon na 3 tužkové alkalické baterie (jsou součástí balení). Rozměry : šířka 25,4 cm, výška 17,7 cm, hloubka 5,6 cm. Vhodné pro děti od 2 let.
KFP2464

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.