rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-nitro-xl-reeltoys
search
  • rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-nitro-xl-reeltoys
  • rc-terenni-auto-na-dalkove-ovladani-nitro-xl-reeltoys

RC terénní auto na dálkové ovládání NITRO XL - RE.ELTOYS

RC auto jeep, měřítko 1:10, délka 45 cm, kompletní ovládání, frekvence 2.4 GHz. Srovnání předních kol, nezávislé tlumiče na všech 4 kolech, terénní pneumatiky se vzorkem s maximální přilnavostí k terénu ZTENČENÉ ZA ÚČELEM DOSAŽENÍ MAXIMÁLNÍ... Kompletní popis
1 999,00 Kč
S DPH
Počet

2225IT
RC auto jeep, měřítko 1:10, délka 45 cm, kompletní ovládání, frekvence 2.4 GHz. Srovnání předních kol, nezávislé tlumiče na všech 4 kolech, terénní pneumatiky se vzorkem s maximální přilnavostí k terénu ZTENČENÉ ZA ÚČELEM DOSAŽENÍ MAXIMÁLNÍ RYCHLOSTI 20 km/h! DIFERENCIÁL NA ZADNÍCH KOLECH pro lepší pohyb v terénu! Ultralehká lakovaná karoserie z LEXANu s dekoracemi provedenými tamponovým tiskem! Napájení: auto - packem dobíjecích baterií 9,6 V, ovladač - plochou alkalickou baterií 9 V, dobíjecí kabel USB + pack baterií + baterie jsou součástí balení! Vhodné pro kluky od 6 do 99 let RC auto jeep na dálkové ovládání značky RE.ELTOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka! Na všechny dálkově ovládané hračky značky RE.ELTOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis!
2225IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.