• Nové
search

RC auto na dálkové ovládání LAMBORGHINI SIÁN ROADSTER - RE.EL TOYS

RC sportovní auto LAMBORGHINI SIÁN ROADSTER

1 969,00 Kč
S DPH
Počet

2377IT

RC sportovní auto LAMBORGHINI SIÁN ROADSTER, měřítko 1:12, délka 42 cm, věrně provedené detaily, kompletní ovládání, frekvence 2.4 GHz. OFICIÁLNÍ LICENCE LAMBORGHINI. Srovnání předních kol. Přední a zadní světla. Součástí balení je dobíjecí akumulátor a kabel USB. Vhodné pro kluky od 6 do 99 let! RC sportovní auto značky RE.EL TOYS je ta správná hračka pro každého kluka, tatínka i dědečka! Na všechny dálkově ovládané hračky značky RE.EL TOYS poskytujeme záruční i pozáruční servis!

2377IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.