hra-colorfind-cayro
search
  • hra-colorfind-cayro
  • hra-colorfind-cayro

Hra COLORFIND - CAYRO

Naučná hra NAJDI SPRÁVNOU BARVU pro děti OD 5 LET je kombinací štěstí a paměti ! Pravidla hry : jeden z hráčů zasune všechny barevné "tužky" do otvorů ve válci a 2x s válcem obkrouží stůl, aby si žádný z hráčů nezapamatoval, kam byly... Kompletní popis
479,00 Kč
S DPH
Počet

863
Naučná hra NAJDI SPRÁVNOU BARVU pro děti OD 5 LET je kombinací štěstí a paměti ! Pravidla hry : jeden z hráčů zasune všechny barevné "tužky" do otvorů ve válci a 2x s válcem obkrouží stůl, aby si žádný z hráčů nezapamatoval, kam byly různé barvy zasunuty. Nyní se hráči dohodnou, který z nich začne. Začínající hráč hodí kostkou a musí najít "tužku" stejné barvy, jaká mu padla, přičemž má jen jeden pokus správnou barvu najít ! Pokud správnou barvu najde, "tužku" si ponechá a hází znovu. Pokud při dalším pokusu barva "tužky" neodpovídá barvě vržené, "tužku" vrátí na její původní místo, přičemž ostatní hráči se snaží zapamatovat si, kam byla tužka zasunuta. Nyní hází další hráč nalevo. Hra pokračuje, dokud nejsou z válce vytaženy všechny barevné "tužky" a vítězem se stává hráč, který vytáhl nejvíce "tužek" správné barvy ! VYROBENO VE ŠPANĚLSKU. Hra je vhodná pro holky, děvčátka, děvčata, dívky, kluky, chlapce a chlapy od 5 do 99 let ! ČESKÁ PRAVIDLA JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ !
863

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.