sada-na-pisek-velka-frabar
search
  • sada-na-pisek-velka-frabar

Sada na písek velká - FRABAR

Souprava na písek MADE IN ITALY , výška 47 cm, průměr 22 cm, vyrobená z plastu špičkové kvality ! Souprava/sada na písek BOY & GIRL = kyblík, sítko, konvička, lopatka, hrábě + 2 formičky. NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ZARUČENA ! Souprava/sada... Kompletní popis
199,00 Kč
S DPH
Počet

5044
Souprava na písek MADE IN ITALY, výška 47 cm, průměr 22 cm, vyrobená z plastu špičkové kvality ! Souprava/sada na písek BOY & GIRL = kyblík, sítko, konvička, lopatka, hrábě + 2 formičky. NAPROSTÁ ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST ZARUČENA ! Souprava/sada na písek BOY & GIRL jsou oblíbené hračky na písek/pískoviště, které jsou vhodné pro děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 12 měsíců !
5044

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.