detske-elektronicke-piano-mickey-rocks-37-klaves-reig-musicales
search
  • detske-elektronicke-piano-mickey-rocks-37-klaves-reig-musicales

Dětské elektronické piano MICKEY ROCKS, 37 kláves - Reig Musicales

Dětské elektronické klávesy. 37 kláves, 8 rytmů, 8 zvuků nástrojů, zvuky bicích, nahrávání a přehrávání, připojení na mobilní telefon a MP3. Pohon na 3 alkalické, tužkové baterie 1,5V. Vhodné pro děti od 3 let! Kompletní popis
1 279,00 Kč
S DPH
Počet

5365
Dětské elektronické klávesy. 37 kláves, 8 rytmů, 8 zvuků nástrojů, zvuky bicích, nahrávání a přehrávání, připojení na mobilní telefon a MP3. Pohon na 3 alkalické, tužkové baterie 1,5V. Vhodné pro děti od 3 let!
5365

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.