detske-elektronicke-bici-bubny-velka-sada-flash-reig-musicales
search
  • detske-elektronicke-bici-bubny-velka-sada-flash-reig-musicales

Dětské elektronické bicí bubny velká sada FLASH - Reig Musicales

Dětské bicí set se stoličkou = základní buben s pedálem, 2 bonga, velký buben a kotel se speciálními stojany, činel, mikrofon, paličky, stolička. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU! Rozměry 75x53x77 cm. 5 různých rytmů, SVĚTELNÉ EFEKTY! Bateriový pohon.... Kompletní popis
2 399,00 Kč
S DPH
Počet

619
Dětské bicí set se stoličkou = základní buben s pedálem, 2 bonga, velký buben a kotel se speciálními stojany, činel, mikrofon, paličky, stolička. VYROBENO VE ŠPANĚLSKU! Rozměry 75x53x77 cm. 5 různých rytmů, SVĚTELNÉ EFEKTY! Bateriový pohon. VYSOCE JAKOSTNÍ BLÁNY ZE SPECIÁLNÍHO FILMU VYDÁVAJÍ REALISTICKÉ ZVUKY, JAKO OPRAVDOVÉ BUBNY! Dětské elektronické bicí bubny velká sada FLASH patří mezi oblíbené dětské bicí nástroje, sestavy a sady a hudební hračky na baterie! Dětské elektronické bicí bubny velká sada FLASH jsou vhodné pro všechny chytré a hudebně nadané děti, tj. pro kluky, chlapce i pro holky, děvčátka, děvčata + dívky od stáří 4 roky do 8 let!
619

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.