motorovy-clun-na-baterie-acquascooter-policie-reeltoys
search
  • motorovy-clun-na-baterie-acquascooter-policie-reeltoys
  • motorovy-clun-na-baterie-acquascooter-policie-reeltoys

Motorový člun na baterie ACQUASCOOTER POLICIE - RE.ELTOYS

Vodní skůtr 18 cm s kormidlem, pohon na 2 alkalické tužkové baterie 1,5V (baterie nejsou součástí balení). 2 barvy. Vodní skůtr POLICIE patří mezi dětmi oblíbené hračky na baterie do vody a je vhodný pro děti, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od 4... Kompletní popis
329,00 Kč
S DPH
Počet

1453IT
Vodní skůtr 18 cm s kormidlem, pohon na 2 alkalické tužkové baterie 1,5V (baterie nejsou součástí balení). 2 barvy. Vodní skůtr POLICIE patří mezi dětmi oblíbené hračky na baterie do vody a je vhodný pro děti, tj. pro kluky, chlapce + chlapy od 4 do 99 let!
1453IT

Hračky ITASPA

Firma ITASPA se zabývá obchodem s italskými, španělskými a německými hračkami, které dováží přímo od zahraničních výrobců a velkodovozců. Tyto hračky se vyznačují špičkovou kvalitou použitých materiálů, atraktivním designem, vkusným barevným řešením a co je nejdůležitější, naprostou nezávadností pro zdraví dětí.

Dovolujeme si Vám touto cestou nabídnout výrobky značek VILLA GIOCATTOLI, RE.ELTOYS, FRABAR, REIG MUSICALES, BERJUAN, EVALAND, AVC, CAYRO, GÜNTHER a HESS.

Všechny hračky nabízené na našich stránkách jsou na skladě a tudíž k okamžitému dodání!

Klademe si za cíl nabídnout dětem hračky, které se vyznačují nejen výše uvedenými vlastnostmi, ale také vysokou výchovnou, naučnou a hrací hodnotou. Přejeme Vám příjemnou zábavu a mnoho radostných zážitků při hře s výrobky dováženými firmou ITASPA.

Ing. Jan Říha

Hračky pro
nejmenší

Vyberte tu správnou
hračku pro mrňouse.

nabídka

Potřebujete
poradit?

Nevíte si rady s výběrem
nebo nákupem?

kontakt

Kompletní
sortiment

Podívejte se přehledně
na celý náš sortiment.

nabídka

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy

Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit. Pokud to chcete udělat, naše kontaktní informace naleznete v právním oznámení.